Amerikan medyasından Trump’a tepki

ABD medyası, ABD Başkanı Donald Trump, vergi idaresi kararının Türkiye’ye ek olarak New York dergisini tartıştığını ve “yasal bir gerekçe olmadığını” belirterek, “Amerikan üreticileri zor durumda” diye yazdı.

Amerikan kamuoyunda tartışılmaya devam eden katma değer vergisi konusunda ABD tarafından verilen istikrarlı ve alüminyum bir karar. ABD medyası olarak, kararın “son Türk-Amerikan ilişkilerinin hızı” ve ne zaman Andrew Brunson soruları ayrı paragrafta açılan rahip ağırlık vererek Türkiye’de ABD’de bir dava ile işaret.

başlıkta yer alan maddede belirtilen talimatların katma değer vergisi kayıtlarına dayalı bir gerekçe olarak “yatırımcıların Türkiye’de bir koz kartının vergi kozlarını içermesi”, büyük millet New York’ta.

“Cumhurbaşkanı Trump, bir Amerikalı, metal kullanmanın geçerli bir sebebi olmamasına rağmen, Türkiye gümrük vergisini iki kez vereceğini açıkladı.” İstisna dahil edildi.

Eric Levitz’in imzalı versiyonunda, karar Branson’la bağlantılıydı, ancak Trump’ın ekonomik adının bu anlamda kullanılması “yanlış yöntem” olarak yorumlandı.

BU ADIM YASAL DEĞİLDİR “
Ancak bu, Trump’ın son ticari hareketi için geçerli bir sebep değil çünkü ABD Dünya Ticaret Örgütü (WTO) yasası, ulusal güvenlik üslerinin tabanını bağlamak için mantıklı değil, çünkü Trump ve kuralların nasıl geçtiğini söyledi. Değerlendirme yapıldı.

ABD’deki CNN kanalında, Beyaz Saray, ek vergi kuralının “ABD ulusal güvenliği” ne başvurduğunu açıklamadığını belirtti.

Washington Post, ABD yönetiminin Branson’un elini güçlendirmek için her şeyi yaptığını, ancak kararın, ilişkiyi olumsuz etkilemek dışında hiçbir şey yapmaması gerektiğine karar verdi. Makalede, bu kararın ilgili Amerikalı üreticilere zarar verdiğini ve Trump yönetiminin üreticilerin gücü konusundaki kararının anlaşılamayacağını belirtti.

ABD Başkanı Trump bu oranda, “Çelik ve gümrük vergileri Türkiye’den gelen alüminyum üzerine katlanan 2 Trump doğruladı açıkladı,” ABD doları “, Türk lirası karşısında hızla düşerek yüzde 20 olarak alimünyum genel Twitter hesabı, çelik ifade Yüzde 50 olacak. Türkiye ile ilişkilerimiz şu anda iyi değil. “Dedi.

Trump bu açıklamayı yanıtlarken, Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Hami Aksoy şunları söyledi: “ABD Başkanı Donald Trump, çelik ve alüminyum ihracatına ek bir vergi koyma kararı alamaz, bu da ciddiyeti gösterir.” değerlendirdik

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]