En güzel ve anlamlı Kurban Bayramı mesajları

En güzel ve anlamlı Kurban Bayramı mesajları

2018 için Kurban Bayramı Bayramı, bayramda sevdiklerinizi memnun etmek için iyi bir araç olacaktır. İslam’da iki önemli festival olarak kabul edilen Kurban Bayramı, bugün itibariyle tüm Müslümanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Tatilin heyecanı içinde yaşayan vatandaşlar, en güzel tatil mesajlarını arıyorlar.

2018 için Kurban Bayramı Bayramı, bayramda sevdiklerinizi memnun etmek için iyi bir araç olacaktır. İslam’da iki önemli festival olarak kabul edilen Kurban Bayramı, bugün itibariyle tüm Müslümanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Tatilin heyecanı içinde yaşayan vatandaşlar, en güzel tatil mesajlarını arıyorlar. Bu özel günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel bayram mesajlarını sizler için derledik. İşte paylaşılabilecek en güzel kurban bayramı mesajları …

BAYRAM MESAJLARI – KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun.

Bu Mübarek kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Bu Mübarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Etrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbı yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]
Haber