Garanti Bankası TL yükleme işlemi

Garanti Bankası TL yükleme işlemi

soru cevap

Garanti Bankası TL yükleme işlemi

GSM operatörü kullanıcılarının son zamanlarda kontör olarak tabir edilen TL yükleme işlemlerinde nasıl yol izleyecekleri hakkında bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda oldukça merak edilen bu konuda izlemeniz gereken adımlar hakkında sizlere bilgiler verelim . 3 adım üzerinden yapacağınız bu işlemleri adım adım açıklamak istiyoruz.

İlk olarak Garanti Bankası’nın mobil uygulamasına ve internet bankacılığı sayfasına giriş yapıyoruz. Burada bulunan GSM TL yükleme menüsünün içerisinde giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan kısımda yer alan operatör kısmını seçiyoruz. Operatör kısmını seçtikten sonra aşağıda bulunan kutucuklar içerisinde cep telefonu bilgileri yazıyoruz. Bu işlemden sonra işlem doğrulama kutucuğu üzerinde bulunan harf ve rakamları bu kutucuk içerisine doğru bir şekilde girdikten sonra en al sağ köşede bulunan devam butonuna tıklıyoruz.

İkinci aşamada ise sizden hangi hesabınızdan TL yükleyeceğinize dair gerekli olan bilgileri isteyecektir. Ödeme bilgileri kısmı içerisinde yer alan bu kart bilgilerinizi de doğru olarak girdikten hemen sonra 3. Aşamada yer alan işlem onayı kısmın geçeceksiniz. İşlem onayı için sizden istenen işlemi doğru bir şekilde yerine getirdikten sonra cep telefonunuza yüklemek istediğiniz TL yükleme işlemini başarılı bir şekilde yerine getirmiş olacaktır.

Mobil uygulama üzerinden veya internet bankacılığı hesabı üzerinden yaptığını bu işlemleri kısa yol tercihine ekledikten hemen sonra işlemlerinizi daha kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. TL yükleme işlemini yukarda bahsettiğimiz gibi yaptıktan sonra cep telefonlarınızın operatörleri kısa süre içerisinde hesabınıza yüklemek istediğiniz bakiyeyi göndermiş olacaktır.

Oylama Sonucu
[Total: 1 Average: 5]
admin